مشاوره و سفارش

دستکش آشپزخانه

دستکش های آشپزخانه دستکش هایی بوده که برای شستن ظرف ها در آشپزخانه ها از آنها استفاده شده و در تمام خانه ها به کا برده شده و به همی خاطر بوده که نیاز است تا این دستکش ها را به مقدار بسیار زیادی تولید نمایند.
دستکش های آشپزخانه به خاطر کارکرد خوب و قیمت ارزانی که داشته، می توانند در برخی دیگر از مشاغل نیز به کار برده شوند، از این رو به عنوان یک نوع از پرکاربردترین دستگاه های تولید دستکش می باشند.

انواع دستگاه تولید دستکش کارگری

۱. دستگاه بافت دستکش کار
۲. دستگاه تولید دستکش کف مواد یا روکش زن
۳. تولید دستکش کار چرمی
۴. دستگاه تولید دستکش پزشکی
۵. دستگاه تولید دستکش ضد برش
۶. تولید دستکش نایلونی یکبار مصرف
۷. تولید دستکش آشپزخانه
۸. دستگاه بافت دستکش نخی کارگری
۹. دستگاه تولید دستکش کارگری ضد حرارت

دستگاه تولید دستکش ضد برش

برای کارهای برش کاری باید از نوعی دستکش مقاوم استفاده کرد تا خطر آسیب دیدگی از بین رود و از خط تولید می توان بهترین دستگاه تولید دستکش را خرید کرد.
کارهای برش کاری به استفاده از ابزار تیز و برنده خطرات زیادی دارد. از این رو از دستکش ضد برش برای این منظور استفاده می شود. برای ساخت این نوع دستکش باید از دستگاه تولید دستکش استفاده کرد، می توان بهترین انواع این دستگاه را با قیمت مناسب از خط تولید آن خرید کرد و هزینه کمتری پرداخت کرد.

لیست کامل قیمت محصولات

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی دستکش ساز ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع دستگاه تولید دستکش آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیرت مجموعه آقای عبدالرضا کسری

Call Now Buttonتماس بگیرید